FOTO SÚŤAŽ "JAR V RUSOVCIACH"

FOTO SÚŤAŽ "JAR V RUSOVCIACH"

Chvíľu sa to nezdalo, ale napokon prišla jar, jedno z najkrajších ročných období. Príroda ukazuje svoje krásy, z ktorých môžeme načerpať novú energiu a inšpiráciu. Chceli by sme túto najkrajšiu časť roka v Rusovciach zdokumentovať. Z toho dôvodu iniciatíva PRE RUSOVCE vyhlasuje foto súťaž s tematikou Jar v Rusovciach. Veríme, že pri prechádzkach v prírode odhalíte skrytú krásu, ktorú máme teraz okolo seba.

Vaše fotky nám posielajte do 16. 5. e-mailom na adresu: fotosutazrusovce@gmail.com

Podmienky súťaže:

🟢 Fotografie nám zašlite e-mailom do 16. mája 2021. Každý účastník/účastníčka môže súťažiť len s jednou fotografiou. V prípade zaslania viacerých fotografií sa bude akceptovať iba jedna podľa preferencie účastníka/účastníčky. Ak súťažiaci/súťažiaca nevyjadrí preferenciu, bude za súťažnú fotografiu považovaná tá, ktorá bola poslaná ako prvá. Akceptované sú iba fotografie v jednom zo štandardných formátov (napr. JPG) s maximálnou veľkosťou 10 MB.

🔴 V správe prosíme uviesť meno, priezvisko, kontakt (e-mail, telefón). Zapojením sa do súťaže súťažiaci súhlasia s podmienkami súťaže a so zverejnením fotografií na sociálnych sieťach iniciatívy PRE RUSOVCE

🟡 Zo všetkých zaslaných fotografií vyberie súťažná porota 10 fotografií, ktoré postúpia do hlasovania o najkrajšiu fotografiu. Hlasovať bude možné do 13. júna 2021.
🔵 Tri najkrajšie fotografie vyberiete vy – Rusovčania hlasovaním prostredníctvom „páči sa mi to“ tlačidla (tzv. „páčik“) na Facebookovej stránke iniciatívy PRE RUSOVCE. Výhercov, ktorí získajú najviac páčikov, odmeníme zaujímavými cenami. Okrem týchto cien súťažná porota udelí cenu poroty za najkrajšiu fotku podľa poroty.

Veríme, že sa vás do súťaže zapojí čo najviac a spoločne si aj takýmto spôsobom spríjemníme toto najkrajšie ročné obdobie v Rusovciach.

Každý, kto sa zapojí do súťaže tým súhlasí so spracovaním poskytnutých údajov pre účely evidencie a vyhodnotenia akcie „Fotosúťaž Jar v Rusovciach“ organizovanej iniciatívou Pre Rusovce v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a na účely použitia údajov v súvislosti so zasielaním e-mailov a informácií súvisiacich s akciou „Fotosúťaž Jar v Rusovciach“. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám, ani použité na iné účely než v súvislosti s organizáciou a vyhodnotením akcie „Fotosúťaž Jar v Rusovciach“.